KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12275271
nr 1227 5271
Akvarell
Signerad H Rosén -48, "Höstmotiv från Haga", 44x34
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:05:41
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr